Anketa Díky, trenére! odstartovala svůj druhý ročník

Posted on by 0 comment

????????????????????????????????????Loňský premiérový ročník soutěže Díky, trenére! ukázal, že v Čechách je mnoho skvělých trenérů i pedagogů, kteří ochotně tráví čas s dětmi a mládeží. Pro sportovní gymnastiku byl však speciální i v něčem jiném.

Druhé místo v soutěži získala trenérka sportovní gymnastiky Ivana Křístelová ze Znojma. Nutno říct, že v anketě bylo nominováno přes 1500 trenérů z 55 odvětví sportu.

Přečtěte si rozhovor s vyjímečnou paní Křístelovou, která říká: „Není málo šikovných dětí, jen je třeba ukázat jim ke gymnastice správnou cestu. Pak jim touha překonávat fyzikální zákony a údiv nad tím, čeho jsou schopny, zcela učaruje.“

Nominuj (a poděkuj) svému trenérovi i ty!

Česká republika bude i letos děkovat trenérům mládeže. A bude moc príma, pokud bude mít ve finálové třicítce sportovní gymnastika opět své zastoupení. Jak na to? Stačí vyplnit přhlášku na www.dikytrenere.cz. Podmínky a průběh soutěže najdete na této stránce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

International gymnastics Twitter account about gymnastics