Autoři webu

Posted on by

Hana Koutná

Hana KmecováZávodně jsem tancovala a taky cvičila aerobik v rodném Slovensku do svých dvaceti let. Sama jsem gymnastiku nikdy nedělala, ale jsem její velký příznivec. Gymnastika je velice náročný a tvrdý sport, ale o to hezčí!

Ze začátku jsem se zajímala spíš o americkou a ruskou gymnastiku, nyní se snažím podpořit hlavně české gymnastické naděje.

Česká gymnastika není příliš vidět v médiích, nikde se o ní nepíše. Dohledat většinu informací je na českém internetu téměř nemožné. A právě to se snažím změnit. Píšu o tom, co mně zajímá a co mně baví. Subjektivně, kriticky, ale s ohledem na to, že většina těch, o kterých píšu, jsou pořád děti.

 

 

Iva Zadáková

Iva ZadákováGymnastiku jsem dělala jako malá holka. V deseti letech jsem kvůli zádům „přešaltovala“ na atletiku, ale gymnastika pro mě zůstala srdeční záležitostí.

Sportovní gymnastiku považuji za základní sport, jehož základy by měl projít každý. U nás je sportovní gymnastika popelkou, byla jsem nadšená, když jsem objevila tento web (jen náhodou, hledala jsem nějaké zahraniční zprávy). Jsem ráda, že můžu přispět svou „troškou do mlýna“, a občas něco napsat.

Závidím všem malým i velkým gymnastkám, které si mohou říct: „Gymnastika je můj život!“ Je to obrovská dřina, ale stojí to za to. Držím palce všem našim gymnastkám, vydržte! Gymnastika je nejlepší!

 

 

—-

Na přípravě článků se podílí i mnoho příležitostných autorů, gymnastek,  jejich rodičů a trenérů. Všem děkujeme za fotografie, videa a další materiály, bez kterých by naše články často vůbec nemohly vzniknout.

Chcete se podílet na chodu magazínu? Chcete pravidelně či nepravidelně přispívat nějakými texty? Napište mi na hanka.kmecova@gmail.com nebo zavolejte na (+420)775099028.

International gymnastics Twitter account about gymnastics