Čtyři sestavy ze závodů žen na Gymnix International, které musíte vidět

Posted on by 0 comment

belgické gymnastkyPodrobně jsem se už rozepsala o závodu juniorek na Gymnix International 2016. Pojďme se v kostce ještě podívat i na to nejlepší, co přinesl závod žen.

1.Axelle Klinckaert, Belgie
Mladičká begická reprezentantka, která loni skončila stříbrná na EYOF těsně za Ruskou Dariou Skrypnik. Na Gymnix International byla druhá ve čtyřboji a zlatá na prostných. Její prostná jsou naprosto originální a mně osobně se moc líbí.

2. Isabela Onyshko, Kanada
Vítězka čtyřboje, stříbrná na prostných, bronzová na bradlech a šestá na kladině. Celkem slušný závod, co myslíte? :-) Pro Onyshko už letošní druhý triumf spolu s Elite Canada.  Mám sice video pouze z finále na kladině, kde spadla, ale nebýt toho pádu, tak je to sestava s potenciálem na finále v Riu. Co myslíte?

3. Eythora Thorsdottir, Holandsko
Thorsdottir je jedna z mých nizozemských oblíbenkyň. Patří mezi ty gymnastky, které mají téměř vždy skvělé precizní provedení. Je to zkrátka krásná podívaná pro každého fanouška gymnastiky.

4. Nina Derwael, Belgie
Další mladá belgická naděje, čtvrtá na loňském EYOF. Pokud se Belgie nekvalifikuje do Ria s celým týmem, je to hlavní adeptka na na sólo místenku společně s Klinckaert (viz výše). Na Gymnix International byla sedmá ve čtyřboji, první na bradlech a druhá na kladině. Mrkněte na její bradla, v Evropě nenajdeme mnoho lepší bradlařek než je ona.

Výsledky celého závodu žen najdete tady: čtyřboj, jednoltivá nářadí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

International gymnastics Twitter account about gymnastics