Hledáte film o gymnastice pro teenagery? McKenna míří mezi hvězdy je to pravé

Posted on by 2 comments video

McKeena míř mezi hvězdyNa Youtube se objevila plná verze filmu ze série American girl s názvem
McKenna míří mezi hvězdy. Film je sice v angličtině bez českých titulků, ale dějová linka je jednoduchá a angličtina také. Neměl by tedy být problém film pochopit.

Hlavní hrdinkou je talentovaná gymnastka McKenna. Na posledním přípravném zápasu před důležitou kvalifikací spadně z kladiny a zraní se . Nesmí několik týdnů trénovat, volný čas proto využije ke studiu. Již delší dobu má problémy s čtením a porozuměním textu.
Při doučování jí pomáhá spolužačka na invalidním vozíku. Brzy se zkamarádí a navzájem si pomůžou při překonávání nejrůznějších teenagerských problémů. Když se pak hlavní hrdinka vrací po zranění zpátky do tělocvičny, bojí se cvičení na kladině. Překoná svůj strach? A jak dopadne samotný kvalifikační závod?

 

Category: Filmy a seriály | Tags:

2 comments on “Hledáte film o gymnastice pro teenagery? McKenna míří mezi hvězdy je to pravé

  1. tento film neviem nikde nájsť online.je mi to lúto lebo by som si ho rada pozrela

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

International gymnastics Twitter account about gymnastics