Je Komova zpátky?

Posted on by 0 comment

Když získala na olympiádě v Londýně „nešťastné“ stříbro ve víceboji, brečela a prohlásila, že končí s gymnastikou. Časem se jí to však rozleželo v hlavě: „Pouze zlomek gymnastek má vůbec to štěstí dostat se na olympiádu či vyhrát stříbrnou olympijskou medaili ve víceboji“. A vrátila se zpátky.

Viktoria Komova v roce 2013 netrénovala vůbec, v roce 2014 se na několika závodech objevila, ale na mistrovstvích Evropy i světa chyběla. Ke konci roku se zúčastnila mezinárodního závodu v Maďarsku, kde předvedla celkem solidní sestavy, byť i s nižším skóre obtížnosti než jsme byli u Viktorie zvyklí z dřívějška. Pomalu se ale vrací do formy.

V roce 2014  měla problémy s kotníkem a v Německu podstoupila operaci. Ta byla také hlavním důvodem, proč se nezúčastnila Mistrovství Evropy. Neměla dostatek času na tréningovou přípravu. Dle některých zdrojů se bolest vrací, ale Komova trénuje dál.

Co myslíte, uvidíme jí letos na Mistrovství Evropy? :-) Něž se to dozvíme, podívejte se alespoň na její sestavy z podzimních závodů v Maďarsku.

Prostná (skóre 13.400)

Kladina (skóre 13.300)

Bradla (skóre 15.150)

Přeskok (skóre 14.300)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

International gymnastics Twitter account about gymnastics