MS v Glasgow: Pět evropských gymnastek, které zazářily

Posted on by 0 comment

Mistrovstí světa přinesly spoustu divácky atraktivních momentů. A také vynesly některé ne zas tolik známé gymnastky do síně slávy. Tyhle tři gymnastky byste rozhodně neměli minout. Ještě o nich uslyšíme 🙂

1. Tea Ugrin. Italská mistryně ve čtyřboji, která se do Glasgow nominovala až kvůli zranění Martiny Rizzelly. Ve čtyřboji obsadila krásné 14.místo.

2. Lieke Wevers. Holanská závodnice, která září ne díky extrémně těžkým skokům, ale díky opravdu nádherné až umělecké gymnastice. V Glasgow získala 13.místo ve čtyřboji a 8.místo ve finále na prostných.

3. Fan Yilin. Čínská reprezentantka vylítla do síně slávy právě v Glasgow. A to díky svým bradlům, kdy vyhrála spolu s dalšími třemi závodnicemi zlatou medaili na tomto nářadí.

Category: Nezařazené