Nejstarší gymnastce světa je neuvěřitelných 91 let!

Posted on by 0 comment

Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Nejstarší gymnastce světa, Johanně Quaas, která se narodila a žije a v Německu, je nyní 91 let. I přes svůj věk se zúčastňuje amatérských soutěží v Německu nebo různých gymnastických exhibicí. Je také zapsaná v Guinessové knize rekordů. Pokud jí to zdraví dovolí, otevře nejspíš za 2 roky i MS ve sportovní gymnastice ve Stuttgartu.

A pak že je gymnastika jen sportem dětí :-) Až zase budete někdy líní (jako třeba já včera), vzpomeňte si na tuto důchodkyni z Německa. Raději jsem si šla zaběhat svůj pravidelný pětikilometrový okruh a pak rovnou napsat tento článek.

Mně inspirovala a vás možná inspiruje taky. Hezký den všem!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

International gymnastics Twitter account about gymnastics