Příběh Ariany Berlin se dostává do kin

Posted on by 0 comment

Na podzim se dočkáme premiéry filmu Full out. Film je natočen podle skutečné události a popisuje životní příběh gymnastky Ariany Berlin. Příběh začíná v době, kdy Arianě bylo 14 let a jako elitní závodnice měla olympijské ambice. V té době utrpěla vážnou autonehodu a vypadalo to, že s gymnastikou je konec. V průběhu léčby se přidá k hip-hopové taneční skupině. Jenže ke gymnastice jí to táhne dál…

S pomocí trenérky Valorie Kondos Field se dostane do týmu gymnastek na univerzitě v Californii (UCLA) a vyhraje univerzitní ligu. Zkrátka další motivační příběh s happy endem :-)

Podívejte se na trailer k filmu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

International gymnastics Twitter account about gymnastics