Prostná, Rio 2016: Pět skvělých sestav, které se nedostaly do finále

Posted on by 0 comment

1470930909-pasted-image-0Vybrala jsem pět výborných sestav na prostných, které se bohužel nevešly do nabitého finále na letošních olympijských hrách. V některých případech chyběl kousek pomyslného sportovního štěstíčka, jinde zapracovala tréma nebo došlo na uplatnění nepopulárního pravidla „max dvě závodnice z jedné země“.

Flavia Saraiva

Mladičká brazilská závodnice byla miláčkem domácího publika. K postupu do finále jí chyběly tři desetinky.

 

Eythora Thorsdottir

Eythora bohuřel v kvalifikaci spadla při poslední řadě. Její prostná však patří mezi ty, která si prostě divák zapamatuje. Mně osobně přijdou hodně líbivá.

 

Laurie Hernandez

Nejmladší závodnice z amerického týmu skončila v kvalifikaci čtvrtá. Měla však smůlu, že její dvě krajanky se umístily výše. Umí však výborně tancovat, co předvádí také v aktuální sérií Dancing with the Stars, co je americká obdoba českého StarDance.

 

Claudia Fragapane

Claudii uteklo finále o vlásek, byla první pod čarou. Její sestavy byly co si pamatuji choreograficky vždy zajímavé a originální.

 

Catalina Ponor

Rumunská gymnastická legenda se zúčastnila již třetí olympiády. Finále na prostných ji sice ušlo velmi těsně, chuť si však spravila s finále na kladině.

 

Utkvěly vám v paměti jiné sestavy? Podělte se o ně v komentářích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

International gymnastics Twitter account about gymnastics