Simone Biles v lepší formě než kdy předtím!

Posted on by 0 comment

simone bilesDostat se na vrchol je těžké. Udržet se tam ještě těžší. S grácií to však zvládá americká gymnastka Simone Biles. Nejenže celý olympijský cyklus vyhrává závod za závodem, má nakročeno i pro zlatou olympijskou medaili.

Dokazuje to na letošním Pacific Rim, který je pro ní prvním závodem sezóny. Biles zvítězila ve čtyřboji nad druhou Aly Raisman s rozdílem 2.500 bodu. Kromě toho se kvalifikovala z prvního místa do finále na všech nářadích vyjma bradla.

Na přeskoku předvedla nový druhý přeskok. Kromě Amanaru již závodí také Cheng. Obtížností svých skoků se tak vyrovnala Rusce Marii Paseka a Korejce Hong Un Jong, které jí loni předběhly na MS v Glasgow.

I přesto, že bradla jsou její nejslabší nářadí, dokázala si zajistit třetí nejlepší skóre závodu a bodové hodnocení 15+. Většina gymnastek by mohla snít o tom, aby takhle závodila na „nejslabším nářadí“.

Nastia Liukin z komentátorské židle NBC prohlásila, že nikdy neviděla lepší kladinu než tu, kterou zde zacvičila Biles.

¨¨

No a prostná? Představila svojí zbrusu novou sestavu s hudbou inspirovanou brazilským Rio de Janeiro. :-) A s úsměvem na tváři s ní skórovala neuvěřitelných 16.050 bodu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

International gymnastics Twitter account about gymnastics