Slavíme první narozeniny!

Posted on by 0 comment

první narozeninySvětgymnastiky.cz slaví první rok své existence. První článek se na blogu objevil 4. ledna 2015, připomenout si ho můžete zde. Paradoxem je, že jsem psala právě o Simone Biles. To jsem ještě netušila, jak moc bude ženské sportovní gymnastice v roce 2015 dominovat.

Celkem 140 článků, 408 fanoušků a stovky vašich lajků. A výlet na Mistrovství světa v Glasgow. Začátek lehký nebyl, první fanoušci i čtenáři se sbírali opravdu po jednotkách. Ale vydržela jsem a po roce vidím, že nápad to blbý nebyl. Čtenost roste a z toho mám radost.

A které tři články vás v loňském roce bavilo nejvíc číst?

1. Všichni jsme podpořili zraněnou Riu a vyjádřili jí svojí podporu.

2. Rozhovor s juniorskou mistryní ČR Anetkou Holasovou.

3. Report z Mistrovství ČR starších žákyň

V první desítce nejčtenějších článků je osm o české gymnastice. Okej, pochopila jsem to. Příští rok chcete více článků o domácích gymnastkách. A budete je mít.

A co předsevzetí pro příští rok? Udržet blog a kolem něj vytvořenou komunitu aktivní. Narodí se Šimon a vím, že budu mít tak desetinu času na psaní než letos. A také mám  v rukávu jedno větší překvapení. Ale ještě vás budu chvíli napínat.. 😉

Který článek na blogu se vám loni líbil nejvíc? A jaká témata nebo článkové seriály byste zde letos uvítali? Napište mi je do komentářů pod článkem.

 

 

Category: Nezařazené

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

International gymnastics Twitter account about gymnastics