Victoria Moors ohlásila konec závodní kariéry

Posted on by 0 comment

Kapitánka kanadského týmu na LOH v Londýně, Victoria Moors, včera ohlásila prostřednictvím sociálních sítí konec své závodní kariéry. Oficiální důvod neoznámila, pouze napsala, že „v kariéře čelila překážkám, které nedokázala ovlivnit“, co naznačuje zdravotní problémy. Moors poděkovala rodině i přátelům za podporu v průběhu kariéry. Celé znění jejího oznámení najdete na obrázku níže.

Dle Moors jsou pojmenované dva gymnastické prvky. Seskok na bradlech a také akrobatický prvek na prostných. Získala několik medailí z Mistrovství kanady, American Cupu a mnoho dalších z prestižních mezinárodních závodů.

Victoria Moors

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

International gymnastics Twitter account about gymnastics