Zlatý oříšek putoval i do pražské Bohemky. Verčo, gratulujeme!

Posted on by 0 comment

PAP_6977V pátek 1.1. 2016 na ČT2 byli vyhlášeni vítězi soutěže Zlatý oříšek 2015. Jedná se o soutěž podporující aktivní, nadané a úspěšné děti České republiky. Mezi přihlášenými byla také gymnastka Veronika Šebáková z SG Bohemians Praha. Byla vybrána odbornou porotou do třicítky nominovaných kandidátů a 1.1. 2016 oficiálně získala do své sbírky cen kromě desítek gymnastických ocenění i tuto prestižní cenu – Zlatý oříšek.

Verčo, gratulujeme!

Více informací o Zlatém oříšku najdete na oficiálních stránkách.

Podívejte se také na slavnostní předání cen talentovaným dětem v záznamu na České televizi. ( stopáž 21:42 představení, vyhlašování cen 47:30, Verča 6. v pořadí)

Článek i téma pro Světgymnastiky připravila paní Kateřina Fabiánková. Děkujeme!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

International gymnastics Twitter account about gymnastics