Jak sledovat přímý přenos olympiády v Riu

Posted on by 1 comment

aliya mustafinaPo včerejším článku, ve kterém jsem shrnula program sportovní gymnastiky na LOH v Riu se začaly množit dotazy, kde a jak bude možné olympiádu živě sledovat.

Česká televize

Česká televize slibuje živé vysílání 24 hodin denně na dvou TV programech (ČT Sport a ČT 2) a na webu. Olympijský speciál včetně živých streemů by měl být k dispozici na www.ceskatelevize.cz/rio2016 (zatím tam nic není).

V programu ČT 24 je naplánovaná sportovní gymnastika na každý soutěžní den. Pokud jde o kvalifikaci, půjde buď o sestřih z celodenní závodů nebo pouze aktuální dvouhodinový vstup. Celý závod bude nejspíš k vidění v online streemu na výše zmíněné webové stránce. Finálové závody vypadají líp. ČT Sport je vysílá živě v reálném čase, navíc s českými komentátory. Níže najdete odkazy, kdyby jste se chtěli dívat online na netu.

 

iPhone, Android

Výsledky (nikoliv však video) bude možné živě sledovat také v mobilu. Tedy pokud si stáhnete novou aplikace Mezinárodní gymnastické federace. Aplikaci stáhnete na iTunes store i na Google Play.

Ostatní televize

Pokud byste preferovali zahraniční komentování, gymnastiku bude živě určitě vysílat například americká NBC Sport (online i kabelově) nebo evropská stanice Eurosport.

 

One comment on “Jak sledovat přímý přenos olympiády v Riu

  1. […] jsem již nedávno informavala, Česká televize bude vysílat komentované živé přenosy (ale i záznamy) sportovní gymnastiky z LOH v Riu.  Vypadá to, že komentátorkou přenosů bude Jana Komrsková, dvojnásobná olympionička, […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

International gymnastics Twitter account about gymnastics