Výsledky EYOF: české juniorky se konkurence nelekly

Posted on by 0 comment
tym_gymnastika_zeny_eyof

Zdroj: Gymfed.cz

Ve dnech 25.7. – 1.8. 2015 se konaly v gruzínském Tbilisi  Evropské olympijské hry mládeže. Zúčastnil se jich i český tým ve složení Aneta Holasová (SG Bohemians Praha), Vendula Měrková (SG Bohemians Praha) a Lucie Jíříková (TJ Sokol Brno I.).

Pro děvčata to byla velmi cenná zkušenost do budoucna, zúčastnily se prvního opravdu velkého mezinárodního závodu. Nejen to, dokázaly pod vedením trenéra Jana Zifčáka předvést skvělé výsledky. V soutěží týmů vybojovaly výborné 12.místo z celkem 27 zúčastněných družstev. 

Pod tímto odkazem najdete kompletní výsledky všech účastnic na EYOF. Vybrala jsem pro vás z výsledkové listiny alespoň detailní pohled na bodové hodnocení našich gymnastek.

české reprezentantky eyof

Individuální výsledky

Nejlépe si vedla Aneta Holasová, která  postoupila mezi nejlepších 24 děvčat do finále ve čtyřboji z 19 redukovaného místa s počtem bodů 51.450. Ve finále rovněž obsadila 19.příčku s bodovým hodnocení 50.400 b.
Vendula Měrková obsadila v kvalifikaci 40.místo (47.800 b.) a Lucie Jiříková skončila na 46.příčce (47.300 b.). Celkem startovalo 80 závodnic.

Na přeskoku obsadila Aneta Holasová 13.místo s kombinovaným bodovým hodnocením 13.325 bodu a Lucie Jiříková 15.místo s hodnocením 13.200 bodu. Celkem soutěžilo 32 závodnic.
Aneta dokázala mezi 80ti evropskými závodnicemi také vybojovat 24.místo na prostných, 14.místo na kladině a 33.místo na bradlech. Gratulujeme!

Na závěr ještě přidávám videa s výkony všech dívek z kvalifikace. Máme také sestavy, které Aneta Holasová zacvičila ve finále ve čtyřboji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

International gymnastics Twitter account about gymnastics